Redakcja

 

Witaj na nieboiziemia.pl!

Niebo i Ziemia to przestrzeń spotkań, rozmowy i inspiracji. To projekt, który narodził się z przekonania, że warto szukać Prawdy - tej największej, jedynej, i że warto pochylać się nad małymi, powszednimi prawdami. Że warto dostrzegać piękno, które kryje się w zakamarkach codzienności, i warto zapytać, skąd się tam wzięło. Że warto mówić, słuchać i patrzeć, by dostrzec drugiego człowieka. A wszystko ze względu na Jezusa, który jest naszym początkiem i końcem. Zapraszamy!


Kim jesteśmy?

Portal działa na zasadzie non-profit, a współtworzą go wolontariusze - chrześcijanie z różnych kościołów. To ludzie wpatrzeni w Niebo, którzy pragną tu na ziemi żyć pięknie, mądrze i z pasją. Projekt jest koordynowany i finansowany przez Sienną - Zbór Stołeczny Kościoła Zielonoświątkowego (www.sienna.waw.pl).

Wspólnie tworzymy radosny, różnorodny kolektyw - redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie autorów.


Skontaktuj się z nami

Tworzymy NieboiZiemia.pl, ponieważ chcemy służyć ludziom - również Tobie. Dziękujemy za wszelkie refleksje i sugestie, które mogą nam w tym pomóc.

Możesz się z nami skontaktować, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub tradycyjną pocztą: Niebo i Ziemia, KZ Sienna, Ul. Sienna 68/70, 00-825 Warszawa


Dokumenty

Poznaj regulamin portalu, naszą politykę prywatności i politykę cookies.

 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zamieszczanych treści bez zezwolenia zabronione.