Reklama i współpraca

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie współpracą z portalem Niebo i Ziemia.

Reklama

przykładowa reklamaReklama w portalu Niebo i Ziemia to znakomita promocja dla instytucji, przedsięwzięć i kościołów chrześcijańskich, a także dostawców różnorodnych produktów i usług. Czytelnicy spędzają na każdej stronie średnio ponad 2 i pół minuty, a grono odbiorców ciągle rośnie (statystyki dostępne na żądanie).

Twoja działalność + reklama w Niebo i Ziemia = podwójny zysk.

Reklamując się w naszym portalu, docierasz do właściwego grona odbiorców i jednocześnie wspierasz misję propagowania ewangelicznych wartości - nasza działalność jest non-profit. W ten sposób zyskujesz podwójnie! Obecnie oferujemy reklamy w rozmiarze 240x240 px, w planach miesięcznych i kwartalnych. Zapytaj nas o szczegóły.

Patronat medialny

Wydawców i organizatorów wydarzeń chrześcijańskich zapraszamy do aplikowania o objęcie przedsięwzięcia patronatem medialnym Niebo i Ziemia. Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy.

Inne formy współpracy

Jesteśmy elastyczni i zainteresowani budowaniem partnerstwa dla dobra ludzi i na chwałę Bogu. Jeśli chcesz zaproponować inną formę współpracy z portalem Niebo i Ziemia, wyślij nam wiadomość, podająć jak najwięcej szczegółów.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zamieszczanych treści bez zezwolenia zabronione.