Piotr Laszkiewicz

Piotr Laszkiewicz


Mąż Natallii, z zawodu programista, warszawiak, amator dobrej książki i ożywionych dyskusji, ciekawy świata, ludzi i innych kultur. W trakcie studiów spotkał studentów-misjonarzy i uwierzył ich Ewangelii - że Jezus Chrystus może i chce przemienić życie i wnętrze każdego człowieka, który szczerze zaprosi Go w modlitwie do swojego serca. Wypowiedział taką modlitwę i na własnej skórze przekonał się (i doświadcza codziennie), że to proste zwiastowanie rzeczywiście jest prawdziwe. Członek zboru zielonoświątkowego przy ul. Siennej w Warszawie.


  • Gościnności nie zapominajcie, część 2.

    Gościnności nie zapominajcie, część 2.

    Jezus mówi wyraźnie, że uważnie obserwuje każde nasze spotkanie z drugim człowiekiem. Jest to więc miejsce, gdzie można się także spodziewać Jego obecności i działania - jeśli podejmę ryzyko gościnności i wychylę się poza strefę mojego bezpieczeństwa, mogę także prosić i spodziewać się Bożej obecności, cudów, Bożego działania, odnowienia i przemiany mojego życia.


  • Gościnności nie zapominajcie, część 1.

    Gościnności nie zapominajcie, część 1.

    Rachunek zysków, zagrożeń i strat, który rządzi większością naszych działań, nie wypada na korzyść gościnności - bo ona zawsze kosztuje, naraża na kłopot i niewygodę, zabiera czas, jest obarczona ryzykiem krzywdy ze strony wyzyskiwaczy i złoczyńców. A jednak Pismo Święte wzywa: „gościnności nie zapominajcie".

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zamieszczanych treści bez zezwolenia zabronione.